Adrian Janik

Adrian Janik

Adrian Janik

Adrian Janik

Jestem psychologiem, trenerem, konsultantem, a czasem pełnię rolę coacha lub mentora. Z Halibutem jestem związany od 2010 roku, współpracując przy projektowaniu i realizacji programów rozwojowych i warsztatów dla biznesu.

Od samego początku mojej pracy trenerskiej bardzo ważne było dla mnie, aby dzielić się z uczestnikami szkoleń rzetelną wiedzą popartą badaniami, a przy tym robić to w najbardziej przystępny sposób. Wierzę, że najlepsza teoria, to taka, którą łatwo można zaadaptować w praktyce, dlatego tak ważnym elementem mojej pracy jest trening umiejętności i współtworzenie z uczestnikami praktycznych rozwiązań dopasowanych do ich realiów i stylu komunikacji.

Specjalizuję się w procesach rozwojowych dla menadżerów. Wspieram szefów i liderów w bardziej świadomym i skutecznym pełnieniu ich roli, a tym samym budowaniu samodzielnych i odpowiedzialnych zespołów. Zajmuję się też planowaniem i skutecznym wdrażaniem zmian w organizacjach. Pomagam wypracowywać i osadzać w praktyce standardy komunikacji, zarządzania i obsługi klienta.

Sporo czytam. Regularnie wracam do biegania lub pływania i czasem nawet udaje mi się w tym wytrwać kilka miesięcy. Jestem koneserem suchych żartów z brodą i starych, trochę zapomnianych piosenek. Adrian.janik@halibut.pl