Rozprzestrzenianie się pandemii koronawirusa wpływa nie tylko na nasze zdrowie czy stan emocjonalny, ale też na gospodarkę – tę światową i tę z naszego podwórka. Wiele firm walczy teraz o przetrwanie, ​wszystkie muszą uczyć się nowych sposobów działania. Jaki będzie ostateczny rozrachunek tej wojny, nie wiemy. Jednak niezależnie od scenariusza, który rozegra się na naszych oczach, już teraz potrzebujemy wzajemnego wsparcia.

Pomimo tego, że nie możemy się spotykać bezpośrednio, w wielu kontekstach przejście na zdalną formę kontaktu płynnie nam idzie (nie tylko zawodowo, ale też prywatnie). W związku z tym, to do takiej formy wspólnego działania Was zapraszamy – organizujemy grupę wsparcia dla liderów, przedsiębiorców, freelancerów, którzy szukają rozwiązań na ten trudny okres.

Grupa przyjmie formę pięciu 2-godzinnych spotkań w gronie do dziesięciu osób, o ustrukturyzowanej formie, w której moderator – doświadczony trener biznesu – będzie prowadzić dyskusję na temat zaistniałych u uczestników problemów i pomysłów na ich rozwiązanie. Zdajemy sobie sprawę, że niestety nie wszystkie problemy są teraz możliwe do rozwiązania. Wierzymy jednak, że w grupie siła i prawdopodobieństwo dojścia do skutecznego rozwiązania zwiększy się w 10-osobowej grupie 10-krotnie. Zależy nam na tym, żeby była to grupa życzliwa, ale też nakierowana proaktywnie, na szukanie możliwości. Po każdej sesji moderator zbierze wypracowane treści i udostępni je uczestnikom, aby jak najszybciej mogli wdrażać nowe pomysły w życie.

Jeśli szukasz rozwiązania dla swoich problemów i/lub masz gotowość dzielić się swoimi pomysłami z innymi, zapraszamy do kontaktu! Twórzmy wspólnie nową rzeczywistość. Budujmy dopasowane do sytuacji rozwiązania. Wspierajmy się nawzajem!