Anna Pezacka Gumna

Anna Pezacka Gumna

Anna Pezacka Gumna

Anna Pezacka-Gumna

Jestem psychologiem, rekomendowanym trenerem I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowanym team coachem, coachem, praktykiem i nauczycielem Analizy Transakcyjnej, psychoterapeutą zorientowanym integratywnie ze szczególnym zamiłowaniem do doświadczeniowego psychodynamicznego podejścia (Certyfikat Terapeuty ISTDP), a także międzynarodowym nauczycielem i trenerem metody DiSC.

Od 18 lat pracuję z organizacjami, realizując różnorodne projekty rozwojowo-edukacyjne. Moje doświadczenie obejmuje około 8 tysięcy godzin szkoleń, warsztatów, treningów spędzonych z menadżerami, specjalistami, pracownikami działów HR itp., wspierając rozwój kompetencji menedżerskich, interpersonalnych, a także kompetencji osobistych, związanych ze inteligencją emocjonalną, odpornością psychiczną, pracą z wewnętrznymi zakazami i przyzwoleniami. Moje doświadczenie obejmuje również ponad 16 tysięcy godzin pracy indywidualnej coachingowej i terapeutycznej. Z dużym umiłowaniem zajmuję się również pracą coachingową z całymi zespołami, widząc niezwykłą wartość takiej pracy w budowaniu silnych zespołów.

Moje kompetencje budowały liczne szkolenia z obszaru pracy trenerskiej i treningowej, pracy z organizacji zwłaszcza w obszarze analizy transakcyjnej (ponad 400 godzin szkoleń i superwizji z zagranicznymi nauczycielami), szkoleń z pracy terapeutycznej w pogłębionych kontraktach (około 900 godzin szkoleń).

Od wielu lat mam też zaszczyt i przyjemność dzielić się swoją widzą i doświadczeniem z innymi specjalistami poprzez Szkoły Analizy Transakcyjnej (11 edycji), Szkoły Trenerów (7 edycji), prowadzenie zajęć z coachingu menadżerskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Z Halibutem współpracuję od 2017 roku.

Wartości które pielęgnuje w swojej pracy z klientami to uczciwy, autentyczny kontakt, uporządkowane kontrakty i wykorzystanie swojego potencjami osobistego do życia i pracowania w sposób jaki naprawdę chcemy. Anna.pezacka@halibut.pl