Jarosław Grabarczyk

Jarosław Grabarczyk

Jarosław Grabarczyk

Jestem mężem, ojcem, trenerem biznesu, konsultantem, terapeutą par i osób uzależnionych.

Jako trener specjalizuję się w projektach rozwijania kompetencji menedżerskich oraz inteligencji emocjonalnej i społecznej. Pracowałem i towarzyszyłem w rozwoju ludzi i organizacji o zasięgu międzynarodowym i jednocześnie cenię sobie pracę w małych i średnich przedsiębiorstwach. To, że często jestem zapraszany do nowych projektów, prowadzę długie procesy lub prowadzę kolejne edycje szkoleń, traktuję jako wyraz zaufania i dowód na swoją skuteczność. (Piszę to z dumą, wdzięcznością i pokorą jednocześnie!). W ramach Halibuta współpracuję z klientami od 2015 roku.

Jestem człowiekiem, który zadaje pytania, przygląda się sobie, innym i szuka odpowiedzi. Nie jestem uzależniony od rozwoju – z biegiem lat, doświadczeń, uważam, że jest on fascynującą przygodą, przywilejem a jednocześnie trudem, zmaganiem.
Dzielę się tym, bo różne procesy rozwojowe (grupowe, indywidualne) projektuję i prowadzę w oparciu o to rozumienie – czyli to do czego zapraszam na sali szkoleniowej, w spotkaniach indywidualnych nie zawsze jest łatwe, ale zależy mi na tym, aby było fascynujące, efektywne, przydatne. Aby ludzie, których w zaufaniu powierzają mi działy HR czy właściciele firm wychodzili z lepszym rozumieniem siebie i innych, wyposażeni w ważną, przydatną wiedzę i umiejętności, które mogą zastosować w trudnym, zmieniającym się świecie. W opinii organizacji, osób, które mi/nam zaufały, to właściwy kierunek, pozwalający dbać jednocześnie o ludzi, którzy, gdy są zaopiekowani, wzmocnieni, wyposażeni w kompetencje dbają i rozwijają biznes.

Lubię ludzi, doceniam wartość relacji, kocham góry i to poczucie/ciekawość/napięcie, że „coś być musi (…)za zakrętem”.

Zapraszam do kontaktu jaroslaw.grabarczyk@halibut.pl