Joanna Szymankiewicz

Joanna Szymankiewicz

Joanna Szymankiewicz

Konsultant, Wykładowca, Menadżer

Od 2019 roku współpracuję z Halibutem. Specjalizuję się w działaniach rozwojowych z zakresu kompetencji menedżerskich (m.in. skuteczna komunikacja i budowanie zespołów, mediacje w sytuacjach konfliktowych zespołu, zarządzanie przez cele w zespołach stacjonarnych i rozproszonych, Akademie Menadżera), a także z zakresu sprzedaży, obsługi Klienta i windykacji. Poza 12-letnim doświadczeniem szkoleniowym posiadam kilkuletnią cenną dla mnie i uczestników szkoleń praktykę menadżerską w zarządzaniu zespołem kilkunastu trenerów wewnętrznych dużej organizacji.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Doradztwo i Coaching – specjalizacja Trener Biznesu na Wyższej Szkole Bankowej, która powierzyła mi w kolejnych latach możliwość prowadzenia zajęć dla słuchaczy studiów podyplomowych na tym samym kierunku. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach, w tym z zakresu zarządzania zmianą, programowania neurolingwistycznego (NLP), coachingu i mentoringu oraz zarządzania w oparciu o psychologiczne narzędzia komunikacji w obszarze menadżerskim.

Cenię i celebruję każdy wolny moment spędzając go z rodziną, która jest moją wyspą. Sprzątam lasy, parki, łąki, osiedla zachęcając do tego innych. Szacunek, troska i odpowiedzialność za otaczający świat są dla mnie bardzo ważne. Mam ten przywilej być tu gościem. Zachwyca mnie świat, przyroda, dlatego wiele czasu spędzam na długich wędrówkach szczególnie w naszych pięknych polskich górach.

Zapraszam do kontaktu! joanna.szymankiewicz@halibut.pl