Łukasz Pustelnik

Łukasz Pustelnik

Łukasz Pustelnik

Jestem trenerem biznesu, konsultantem standardów obsługi klienta oraz mentorem dla wielu liderów i szefów Pracuję z nimi w grupach na sali szkoleniowej oraz indywidualnie. Z Halibutem współpracuję od 2009 roku.

Posiadam licencje metodologii Disc Everything oraz International field-force-Trainer, które wykorzystałem w setkach szkoleń z zakresu Sprzedaży i komunikacji z klientem.

Najwięcej referencji posiadam z dwoma grupami uczestników. W pierwszej inspiruję liderów praktyczną filozofią „szukania sposobu na daną interwencje szefowską, a nie powodu, żeby wyjaśnić, że się nie da”. Dostarczam konkretnych narzędzi.
W drugiej grupie czynię misję, aby pracownicy działów Sprzedaży, obsługi i serwisu zaskakiwali swoich klientów ludzkim i korzystnymi dla każdej ze stron rozwiązaniami. Jestem pewien, ze oprócz procesów i standardów to właśnie czynnik ludzki robi różnicę.

Jestem dumnym ojcem dużej gromady, którą próbuje zarażać pasją do sportu. Sport to moje drugie imię, dziedzina która ukształtowała mnie jako człowieka.

Zapraszam cię do współpracy :) lukasz.pustelnik@halibut.pl