Mateusz Hauk

Mateusz Hauk

Mateusz Hauk

Jestem trenerem biznesu od 2005 r, psychologiem, konsultantem, pracownikiem naukowo – dydaktycznym na Uniwersytecie Łódzkim, certyfikowanym Scrum Masterem.

Z Halibutem współpracuję od 2014 roku. W działaniach rozwojowych propaguję ideę „Zarządzania z ludzką twarzą” i budowania kultury bezpieczeństwa oraz otwartości w środowisku biznesowym. Jako trener specjalizuję się w projektach ukierunkowanych na budowanie satysfakcjonujących relacji w miejscu pracy, rozwoju kompetencji liderskich oraz interpersonalnych. Wspieram zespoły samoorganizujące (agile). Jestem współautorem wielu dedykowanych programów rozwojowych dla liderów i menedżerów, a także koordynatorem metodologicznym i trenerem wiodącym akademii menedżerskich.

Naszym klientom potrzebne jest czasami wsparcie inne, niż tylko edukacja poprzez szkolenia, dlatego od lat pomagam firmom i zespołom realizując dedykowane działania wspierające i interwencyjne, ukierunkowane na zwiększenie otwartości i usprawnienie relacji.

Bardzo ważne są dla mnie zagadnienia z zakresu diversity&equality, które mocno podkreślam w prowadzonych przeze mnie projektach.

Zapraszam do kontaktu! mateusz.hauk@halibut.pl