Olga Hołoga

Olga Hołoga

Olga Hołoga

Nazywam się Olga Hołoga i jestem trenerką i konsultantką współpracującą z Halibutem w obszarach prowadzenia szkoleń i wspierania procesu dydaktycznego – tworzę między innymi filmy animowane oraz ćwiczenia wspomagające edukację asychroniczną.

W swojej pracy trenerskiej specjalizuję się w autorskich szkoleniach z zarządzania projektami klasycznie, zwinnie i adaptacyjnie, bo uważam, że zmienny świat wymaga od nas dzisiaj elastyczności w posługiwaniu się narzędziami zarządczymi.

Moją osobistą misją jest angażowanie uczestników w zdobywanie wiedzy i umiejętności. Na sali szkoleniowej (tradycyjnej i onlajnowej) staram się zatem stworzyć środowisko sprzyjające popełnianiu mądrych błędów, czyli takich, które po refleksji stają się fundamentem doświadczenia. Czasem te wnioski powstają w efekcie gorącej dyskusji, a czasem budowania wieży z klocków, czy maszyny odsiewającej groch od ryżu. Ważne, żeby nie było nudno 😊!

W obszarze konsultingu doradzam na temat wdrażania standardów zarządzania projektami, tworzenia strategicznych i taktycznych planów projektowych, realizacji projektów rozwoju potencjału pracowników i tworzenia środowiska sprzyjającego tworzeniu i wdrażaniu innowacji.

Jestem dumna z tego, że przepłynęłam Atlantyk pod żaglami i uważam, że efektywne zespoły zachowują się często tak jak zgrane załogi. A zgrana załoga to pierwszy krok do osiągania wyników. Jeśli masz do mnie pytanie zapraszam do kontaktu: olga.hologa@halibut.pl