Wojciech Busiel

Wojciech Busiel

Wojciech Busiel

Wojciech Busiel Jestem trenerem, konsultantem i superwizorem specjalizującym się w rozwoju kompetencji interpersonalnych. Pomagam Klientom – ludziom, zespołom i całym organizacjom – uczyć się, rozwijać kompetencje i dokonywać ważnych zmian w ich pracy, pełnionych rolach zawodowych, a nieraz i życiu.

W strukturach Halibuta jestem współwłaścicielem i pełnię funkcję osoby dbającej o metody pracy, efektywność projektowanych i prowadzonych procesów rozwoju i zmiany. W zawodowych obszarach jestem też współwłaścicielem ośrodka i wydawnictwa Dialogi i Zmysły, które wspiera trenerów i edukatorów w profesjonalnym rozwoju. Pracuję też jako psychoterapeuta.

Z wykształcenia jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutą, z dużym zamiłowaniem do edukacji. Wierzę w moc uczenia się na podstawie doświadczania, w kreatywną siłę dobrze zaprojektowanej sytuacji edukacyjnej, która dzięki swojej dynamice i zaangażowaniu ludzi w niej uczestniczących, pozwala innym wzrastać, rozwijać się i stawać się tym, kim chcieliby, a nieraz powinniby, się stać. Od ponad dwudziestu lat studiuję, w praktyce i teorii, procesy oraz zjawiska, które służą efektywnemu uczeniu się i dokonywaniu zmian w obszarze intra i interpersonalnym.

Jeżeli ciekawi Cię bardziej szczegółowy opis mojej trenerskiej drogi, zapraszam do przeczytania wpisu blogowego Skąd przyszedłem?

Skontaktować się ze mną możesz pod numerem telefonu 606 915141 lub pisząc na wojciech.busiel@halibut.pl